Filtr

Cena:
÷

Wysyłka zagraniczna

Partner handlowy

Program lojalnościowy

Balsamy do ciała

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Krem nawilżająco-złuszczający z kwasem salicylowym (2%) i mocznikiem (15%)
Cena: 49,00 zł
Krem nawilżająco-złuszczający z kwasem salicylowym (2%) i mocznikiem (15%)

Krem nawilżająco-złuszczający jest idealną propozycją do pielęgnacji miejsc nadmiernie zrogowaciałych: stopy, łokcie czy kolana. Może być także stosowany na skórę po depilacji. Zapobiega wrastaniu włosków, nawilża ją oraz przyspiesza złuszczanie. Dzięki jego silnym właściwościom nawilżającym może być stosowany jako alternatywa dla pielęgnacji bardzo suchej skóry.

Balsam antycellulitowy, wyszczuplający
Cena: 37,90 zł
Balsam antycellulitowy, wyszczuplający

Balsam antycellulitowy, wyszczuplający przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry borykającej się z problemem "skórki pomarańczowej". Zawarty w balsamie kompleks antycellulitowy skutecznie redukuje cellulit, remodeluje sylwetkę i poprawia elastyczność skóry, jednocześnie zmniejszając obrzęki oraz grubość i objętość skóry. Kawa natomiast działa ujędrniająco, antyseptycznie, pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej oraz wspomaga walkę z cellulitem. Poprawia krążenie, co w przypadku naszego ekstraktu z kawy zostało potwierdzone badaniami klinicznymi. Balsam dodatkowo reguluje funkcje skóry, pomaga poprawić jej kondycję oraz intensywnie nawilża ją.

Wysyłka w:
5 dni
Balsam do przesuszonej skóry z olejem z avocado oraz ekstraktami z prawoślazu, Centella asiatica i aloesu
Cena: 26,90 zł
szt.
Balsam do przesuszonej skóry z olejem z avocado oraz ekstraktami z prawoślazu, Centella asiatica i aloesu

Lekki balsam do przesuszonej skóry, wymagającej szczególnej ochrony i regeneracji. Intensywnie nawilża i wygładza jej powierzchnię, jednocześnie kontrolując proces łuszczenia i odbudowy naskórka, a także dostarcza drogocennych składników. Bogactwo ekstraktów oraz wartościowe właściwości oleju z avocado pozwalają utrzymać skórę w idealnej kondycji.

Wysyłka w:
5 dni
Balsam ujędrniająco-nawilżający z efektem brązującym: kawa, marchew, prawoślaz, NMF
Cena: 29,90 zł
szt.
Balsam ujędrniająco-nawilżający z efektem brązującym: kawa, marchew, prawoślaz, NMF

Balsam ujędrniająco-nawilżający przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Dzięki zawartości kawy działa ujędrniająco, antyseptycznie, pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej oraz wspomaga walkę z cellulitem. Poprawia krążenie, co w przypadku naszego ekstraktu z kawy zostało potwierdzone badaniami klinicznymi. Balsam dodatkowo reguluje funkcje skóry, pomaga poprawić jej kondycję oraz intensywnie nawilża ją. Dzięki olejowi z marchwi regularne stosowanie balsamu nadaje skórze brązujący kolor i może z powodzeniem być stosowany jako samoopalacz.

Wysyłka w:
5 dni
Balsam ujędrniająco-odżywiający
Cena: 34,90 zł
Balsam ujędrniająco-odżywiający

Balsam ujędrniająco-odżywczy przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Wspomaga walkę z tzw. "skórką pomarańczową", wpływa na modelowanie sylwetki, poprawia elastyczność skóry. Działa ujędrniająco, antyseptycznie, pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej oraz poprawia krążenie. Balsam dodatkowo reguluje funkcje skóry, pomaga poprawić jej kondycję oraz intensywnie nawilża ją i odżywia.

Wysyłka w:
5 dni
Cytrynowe masło do ciała
Cena: 21,90 zł
Cytrynowe masło do ciała

Cytrynowe masło do ciała przeznaczone jest do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Działa odświeżająco na skórę i zmysły. Idealnie natłuszcza, nawilża oraz wygładza jednocześnie jest źródłem drogocennych substancji, witamin zarówno nasyconych, jak i nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz mikroelementów. Bardzo dobry produkt, pozwalający utrzymać skórę w idealnej kondycji oraz intensywnie wspomagający jej regenerację. Świetny produkt zarówno przed, jak i po aplikacji na słońce. Należy pamiętać o dodatkowym stosowaniu filtrów przeciwsłonecznych.

Wysyłka w:
5 dni
Grejpfrutowe masło do ciała
Cena: 21,90 zł
Grejpfrutowe masło do ciała

Grejpfrutowe masło do ciała przeznaczone jest do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Wspomaga walkę z cellulitem oraz działa odświeżająco. Idealnie natłuszcza, nawilża oraz wygładza jednocześnie jest źródłem drogocennych substancji, witamin zarówno nasyconych, jak i nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz mikroelementów. Bardzo dobry produkt, pozwalający utrzymać skórę w idealnej kondycji oraz intensywnie wspomagający jej regenerację. Świetny produkt zarówno przed, jak i po aplikacji na słońce. Należy pamiętać o dodatkowym stosowaniu filtrów przeciwsłonecznych.

Wysyłka w:
5 dni
Kompozycja maseł o zapachu wanilii
Cena: 29,90 zł
Kompozycja maseł o zapachu wanilii

Kompozycja maseł to idealny produkt do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, a w szczególności suchej, spierzchniętej oraz narażonej na działanie promieniowania słonecznego. To idealny pomysł jako produkt zarówno przed, jak i po opalaniu. Regeneruje, nawilża, odżywia oraz łagodzi uczucie suchości, przyspiesza regenerację naskórka oraz zapobiega jego łuszczeniu. Pomaga przywrócić odpowiedni poziom nawilżenia skóry, jednocześnie ma działanie kondycjonujące oraz antyseptyczne. Chroni skórę przed działaniem promieniowania oraz łagodzi poparzenia słoneczne.

Wysyłka w:
5 dni
Lawendowe masło do ciała
Cena: 21,90 zł
Lawendowe masło do ciała

Lawendowe masło do ciała przeznaczone jest do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Idealnie natłuszcza, nawilża oraz wygładza jednocześnie jest źródłem drogocennych substancji, witamin zarówno nasyconych, jak i nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz mikroelementów. Bardzo dobry produkt, pozwalający utrzymać skórę w idealnej kondycji oraz intensywnie wspomagający jej regenerację. Świetny produkt zarówno przed, jak i po aplikacji na słońce. Należy pamiętać o dodatkowym stosowaniu filtrów przeciwsłonecznych.

Wysyłka w:
5 dni
Maska antycellulitowa, modelująca ciało, nawilżająco-regenerująca
Cena: 49,90 zł
szt.
Maska antycellulitowa, modelująca ciało, nawilżająco-regenerująca

Maska antycellulitowa do ciała przeznaczona jest do pielęgnacji każdego rodzaju skóry borykającej się z problemem "skórki pomarańczowej", wymagającej ujędrniania oraz regeneracji i dużego nawilżenia. Wysokie stężenie zawartych w masce składników skutecznie redukuje cellulit, remodeluje sylwetkę i poprawia elastyczność skóry, jednocześnie zmniejszając obrzęki oraz grubość i objętość skóry. Kawa natomiast działa ujędrniająco, antyseptycznie, pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej oraz wspomaga walkę z cellulitem. Poprawia krążenie, co w przypadku naszego ekstraktu z kawy zostało potwierdzone badaniami klinicznymi. Maska dodatkowo reguluje funkcje skóry, pomaga poprawić jej kondycję oraz intensywnie nawilża ją. Dzięki olejowi z marchwi regularne stosowanie maski nadaje skórze delikatny brązowy kolor.

Wysyłka w:
5 dni
Miętowe masło do ciała
Cena: 21,90 zł
Miętowe masło do ciała

Miętowe masło do ciała przeznaczone jest do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Doskonale odświeża, chłodzi i łagodzi skórę. Doskonały kosmetyk do stosowania po opalaniu. Idealnie natłuszcza, nawilża oraz wygładza jednocześnie jest źródłem drogocennych substancji, witamin zarówno nasyconych, jak i nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz mikroelementów. Bardzo dobry produkt, pozwalający utrzymać skórę w idealnej kondycji oraz intensywnie wspomagający jej regenerację. Świetny produkt zarówno przed, jak i po aplikacji na słońce. Należy pamiętać o dodatkowym stosowaniu filtrów przeciwsłonecznych.

Wysyłka w:
5 dni
Mix maślany z filtrem UV
Cena: 24,90 zł
Mix maślany z filtrem UV

Mix maślany to idealny produkt pielęgnujący skórę wystawioną na działanie promieni słonecznych. Skutecznie nawilża, regeneruje oraz odżywia i łagodzi uczucie suchości, zapobiega łuszczeniu się, pozostawiając skórę gładką i odpowiednio napiętą. Dodatkowo tlenek cynku łagodzi wszelkie podrażnienia oraz dostarcza filtru na poziomie około 15 SPF.

Wysyłka w:
5 dni
Pomarańczowe masło do ciała
Cena: 21,90 zł
Pomarańczowe masło do ciała

Pomarańczowe masło do ciała przeznaczone jest do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Idealnie natłuszcza, nawilża oraz wygładza jednocześnie jest źródłem drogocennych substancji, witamin zarówno nasyconych, jak i nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz mikroelementów. Bardzo dobry produkt, pozwalający utrzymać skórę w idealnej kondycji oraz intensywnie wspomagający jej regenerację. Świetny produkt zarówno przed, jak i po aplikacji na słońce. Należy pamiętać o dodatkowym stosowaniu filtrów przeciwsłonecznych.

Wysyłka w:
5 dni
Różane masło do ciała
Cena: 21,90 zł
Różane masło do ciała

Różane masło do ciała przeznaczone jest do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Działa pobudzająco na zmysły. Idealnie natłuszcza, nawilża oraz wygładza jednocześnie jest źródłem drogocennych substancji, witamin zarówno nasyconych, jak i nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz mikroelementów. Bardzo dobry produkt, pozwalający utrzymać skórę w idealnej kondycji oraz intensywnie wspomagający jej regenerację. Świetny produkt zarówno przed, jak i po aplikacji na słońce. Należy pamiętać o dodatkowym stosowaniu filtrów przeciwsłonecznych.

Wysyłka w:
5 dni
Wyszczuplający balsam antycellulitowy
Cena: 25,90 zł
Wyszczuplający balsam antycellulitowy

Wyszczuplający balsam antycellulitowy reguluje funkcje skóry, pomaga poprawić jej kondycję oraz intensywnie ją nawilża. Kosmetyk ten przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, szczególnie borykającej się z problemem "skórki pomarańczowej". Zawarty w balsamie kompleks antycellulitowy skutecznie redukuje cellulit, remodeluje sylwetkę i poprawia elastyczność skóry, jednocześnie zmniejszając obrzęki oraz grubość i objętość skóry. Ekstrakt z kawy działa ujędrniająco, antyseptycznie, pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej oraz wspomaga walkę z cellulitem. Poprawia krążenie, co w przypadku naszego ekstraktu z kawy zostało potwierdzone badaniami klinicznymi. Naturalny olejek grejpfrutowy wykazuje działanie oczyszczające, reguluje pracę gruczołów łojowych, działa bakteriobójczo oraz bakteriostatycznie. To idealny dodatek do produktów o działaniu antycellulitowym. Ponadto olejek chroni przed rozstępami, wspomaga walkę z wolnymi rodnikami oraz hamuje procesy starzenia się skóry. 

Wysyłka w:
5 dni

Wersje językowe

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Receptury

Pracownia

Facebook polski

English Facebook

Partner

 

Elaine salon kosmetyczny

Sklep jest w trybie podglądu
Click Shop | Hosting home.pl