Lynia Snail to innowacyjna seria kosmetyków oparta na śluzie ze ślimaka przeznaczona do pielęgnacji każdego rodzaju cery, ze szczególnym wskazaniem skóry wymagającej intensywnego nawilżenia.

Lynia Snail są bogate zarówno w substancje aktywne jak i ekstrakty. Podstawową substancją aktywną na której oparta jest seria to filtrowany śluz ze ślimaka, otrzymywany w sposób nie zagrażający mięczakom. Śluz ślimaka zawiera wyjątkowo skuteczny i bogaty skład, który pobudza syntezę̨ macierzy międzykomórkowej w celu restrukturyzacji skóry. Zwiększa jej elastyczność oraz zapewnia głębokie nawilżenie, łagodzi podrażnienia oraz przyspiesza regenerację. Wpływa na poprawę kondycji cery.

Filtrowany śluz ślimaka jest bardzo bogaty w alantoinę, która jest znana ze swoich właściwości nawilżających, odmładzających i łagodzących. Ponadto zawiera kluczowe składniki, które wzmacniają̨ skórę̨ tj. kolagen z elastyną, kwas glikolowy, peptydy, witaminy i białka.

Preparat będący w filtrowanym śluzem ślimaka jest pozyskiwany w sposób humanitarny, w mechanicznym procesie, nie mającym negatywnego wpływu na mięczaki. Filtrat jest wytwarzany przez cenionego francuskiego producenta, a jego pozyskiwanie jest zgodne z metoda opracowaną przez Francuski Instytut Badań Rolniczych. Ze ślimakami obchodzi się bardzo ostrożnie, mając na uwadze ich bezpieczeństwo i komfort.

Więcej na ten temat na naszym blogu:

Co w trawie piszczy...

Booster ze śluzem ślimaka Booster ze śluzem ślimaka
Data ważności: 2022.08
Cena: 85,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Krem ze śluzem ślimaka Krem ze śluzem ślimaka
Data ważności: 2022.08
Cena: 79,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Mineralizująca mgiełka ze ślimakiem Mineralizująca mgiełka ze ślimakiem
Data ważności: 2022.08
Cena: 42,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Serum ze śluzem ślimaka Serum ze śluzem ślimaka
Data ważności: 2022.03
Cena: 59,90 zł
zobacz więcej
Wersje językowe
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl