Darmowa dostawa (Kurier InPost) już od 199,00 zł.
Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty, rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

Dostępność produktów

 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 2 dni roboczych do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie. Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu zaksięgowania przez  sklep płatności za zamówiony towar.

Sklep ma prawo wydłużyć termin realizacji zamówienia, z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych np. silne mrozy lub wysokie temperatury, mając na uwadze trwałość i jakość dostarczanych produktów, które w wyniku bardzo niskich lub wysokich temperatur mogą ulec pogorszeniu. W takich przypadkach sklep będzie kontaktował się niezwłocznie z Klientem i ustalał indywidualne warunki wysyłki.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

 

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność elektroniczna - najszybsza forma płatności, umożliwiająca sprawną realizację zamówienia. Czas startu realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty.

» formy płatności 

 

Forma dostawy

 

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj do 2 dni roboczych od nadania w Polsce.

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 3 dni roboczych przesyłką priorytetową

» koszt dostawy

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
W przypadku problemu z zalogowaniem się na konto prosimy skorzystać z opcji "nie pamiętasz hasła".
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium